Řidiči pod vlivem

Během jednoho týdne řešili policisté v Brandýse nad Labem tři případy.
V úterý 18. října krátce po třinácté hodině prováděli policisté z dopravní služby v rámci dopravně bezpečnostní akce kontroly řidičů v katastru obce Brandýs nad Labem – Stará Boleslav. Po zastavení osobního motorového vozidla zn. Hyundai policisté u řidiče provedli opakovanou dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu v dechu, při níž osmapadesátiletému řidiči naměřili bezmála půl promile alkoholu. Řidič se na místě doznal, že si dal ráno čaj s rumem a s největší pravděpodobností nepředpokládal, že by mohl být ještě pod vlivem alkoholu.
Další případ policisté řešili tentýž den v odpoledních hodinách. Policisté na ulici Boleslavská zastavili vozidlo Škoda Felicia a vzhledem k tomu, že se řidič choval dost neklidně a měl rozšířené zorničky, byla u něj na místě provedena zkouška na přítomnost drog. Test potvrdil u řidiče přítomnost látky Cannabis.
Další případ řešili policisté v pondělí 24. října taktéž v odpoledních hodinách. Po zastavení řidiče na ulici Zápská v osobním motorovém vozidle Mercedes Benz byl policisty také proveden test na přítomnost drog. U dvaačtyřicetiletého řidiče se ukázalo, že řídil pod vlivem Amphetaminu.

    Jakékoliv poznatky a informace můžete uvést zde, i anonymně.

    8.11.2016