HLEDÁME NOVÉ POSILY NA ZÁKLADNÍ ÚTVARY- NOVĚ PŘIJATÍ POLICISTÉ ZÍSKAJÍ NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 150 TISÍC KORUN.

Policisté a policistky z Prahy venkov – VÝCHOD hledají nové posily na své základní útvary. Hledáme kolegy a kolegyně, kteří by se chtěli podílet na zlepšování bezpečnostní situace a veřejného pořádku, dohlížet na bezpečnost na silnicích a bojovat proti kriminalitě.

V rámci Územního odboru Praha venkov – Východ mohou nově přijatí policisté nastoupit službu jako dopravní policisté, dále na Oddělení hlídkové služby v Čelákovicích nebo na čtyřech obvodních odděleních: Brandýs nad Labem, Čelákovice, Úvaly a Odolena Voda.

Náborový příspěvek ve výši 150 tisíc korun náleží všem nově přijatým policistům. Mezi benefity, které nabízíme, patří 6 týdnů dovolené, kratší délka základní doby služby (37,5 hod/týden), možnost kariérního růstu, pravidelná lékařská péče a příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, plat v plné výši při nemocenské a ošetřování člena rodiny. Po patnácti letech služby má policista nárok na dvoutýdenní ozdravný pobyt nad rámec dovolené a doživotní výsluhový příspěvek.

Hlavní podmínkou pro přijetí je úspěšné absolvování přijímacího řízení, které se skládá z osobnostní, fyzické a zdravotní způsobilosti ( STAŇ SE JEDNÍM Z NÁS! ZAŽIJ TEN POCIT. I TY MŮŽEŠ POMÁHAT ).

Rádi v našich řadách přivítáme všechny mladé a perspektivní jedince se zájmem o atraktivní a mnohdy adrenalinové zaměstnání, které nabízí možnost kariérního růstu. Všichni noví policisté budou řádně proškoleni pro výkon svého budoucího povolání v rámci základní odborné přípravy.

V případě zájmu kontaktujte personalistku Územního odboru policie Praha venkov – Východ na tel. číslo 974 861 772, 727 965 947 nebo pište na e-mail: nabor.stredocesi@pcr.cz.

Více o možnostech uplatnění u Policie ČR:
Práce 158 x jinak

prap. Veronika Borovičková
12. ledna 2024

 

    Jakékoliv poznatky a informace můžete uvést zde, i anonymně.

    12.1.2024