Upozornění na uzavření dálnice D10 ve dnech 24. 3 – 25. 3. 2018

Vážení občané,

minulý týden ze soboty 17. března na neděli 18. března proběhla uzavírka dálnice D10, který byla vyvolána z důvodu demolice poloviny silničního mostu ev. č. 101-074b.

Tento víkend 24. a 25. března (opět v noci ze soboty na neděli) dojde k úplné uzavírce dálnice D10 mezi sjezdy Exit 10 Zápy a Exit 14 Stará Boleslav pro veškerou dopravu v obou směrech. Důvodem uzavírky je demolice druhé poloviny mostu přes dálnici D10. Objízdná trasa povede stejně jako minulý týden pro veškerý provoz obousměrně po silnici II/101 do Brandýsa nad Labem, v Brandýse ulicemi Průmyslová, Pražská, Ivana Olbrachta a přes most do Staré Boleslavi ulicemi Maxe Švabinského a Boleslavská až k Exitu 14, kde se najede zpět na dálnici. Uzavírka potrvá do neděle 25. března přibližně do 9:00 hod., kdy bude dálnice opět otevřena.

Uzavírce bude asistovat Dopravní policie i Městská policie.

První část uzavírky proběhla i přes podstatné zvýšení provozu zejména na hlavních silnicích v obou centrech města bez vážnějších komplikací a věříme, že i nyní se vše podaří zvládnout v pořádku. Přesto znovu prosíme řidiče i občany města o trpělivost a maximální ohleduplnost.

Děkujeme za pochopení,

Město Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

    Jakékoliv poznatky a informace můžete uvést zde, i anonymně.

    23.3.2018