Přes bariéry s policií

Praha venkov VÝCHOD – Sportovně charitativní akce se zúčastnila Střední zemědělská škola.

Krajské ředitelství policie Středočeského kraje ve spolupráci se Zdravotní pojišťovnou Ministerstva vnitra ČR, nadací Konto Bariery a spolkem Bezpečná společnost připravilo sportovně charitativní akci s názvem „Přes bariéry s policií“.

Studenti maturitních ročníků středních škol a středních odborných učilišť s maturitou mají možnost vyzkoušet si pod vedením instruktorů Školního policejního střediska testy fyzické způsobilosti potřebné pro přijetí k policii. Generální partner za účastníky zaplatí „startovné“, které se následně dostane prostřednictvím nadace Konto Bariéry vybrané osobě, která pomoc potřebuje. Naší snahou je vybrat co nejvyšší finanční obnos pro hendikepovaného šestadvacetiletého Patrika.

Studenti, kteří splní čtyři disciplíny a dosáhnou stanoveného počtu bodů, obdrží osvědčení. V případě zájmu stát se policistou, jsou tito studenti v následujícím roce ušetřeni fyzických testů při přijímacím řízení právě díky získanému osvědčení.

Tento projekt probíhá již od jara letošního roku na různých místech Středočeského kraje. Ve středu 28. listopadu se do projektu zapojila také Střední Zemědělská škola v Brandýse nad Labem.

Záštitu nad akcí převzala hejtmanka Středočeského kraje, která také ocení nejlepší sportovní výkony.

Děkujeme Střední zemědělské škole v Brandýse nad Labem, která se do sportovně charitativní akce zapojila a podpořila tak dobrou věc.

Sportovní výsledky a další informace na: www.bezpecnaspolecnost.cz

por. Mgr. Eva Hašlová
tisková mluvčí PČR Praha venkov – Východ
29.11. 2018

dav

    Jakékoliv poznatky a informace můžete uvést zde, i anonymně.

    29.11.2018