Odcizil jízdní kolo před supermarketem

PRAHA VENKOV – VÝCHOD – Poznáte osobu na záznamu?

Policisté z Obvodního oddělení Brandýs nad Labem pátrají po pachateli, který v pondělí 8. března 2021 odcizil bílé jízdní kolo s dětskou sedačkou, a to krátce před 14. hodinou před obchodem Norma v ulici Boleslavská 31/4.
Jednatřicetiletá žena policistům uvedla, že přijela zhruba ve 13:15 na svém horském kole před prodejnu Norma, kde následně kolo zaparkovala a zajistila ho cyklo zámkem, který uzamkla na tyč připevněnou ke zdi prodejny a odešla nakoupit. Když pak asi po třičtvrtě hodině přišla zpět, kolo se již na místě nenacházelo. Žena obešla celý areál, zda se kolo nenachází někde v okolí, bohužel bez úspěchu.
Jedná se o horské kolo značky Wheeler bíločervené barvy v hodnotě kolem 20 tisíc korun, vzadu s upevněnou dětskou sedačkou.
Zloděje na místě natočila kamera, proto bychom touto cestou chtěli požádat případné svědky, kteří se v uvedeném čase na místě nacházeli a mohli si pachatele všimnout, nebo občany, kteří by zloděje na kamerovém záznamu poznali, aby veškeré poznatky nahlásili policistům z Obvodního oddělení Brandýs nad Labem na tel. číslo 974 881 600.

por. Ing. Bc. Barbora Schneeweissová
tisková mluvčí

    Jakékoliv poznatky a informace můžete uvést zde, i anonymně.

    23.3.2021