Odchyt u kolapsu

8. 6. 2026 v 8:39 přijala MP oznámení o kolapsu ženy na Mariánském náměstí ve Staré Boleslavi. Na místo vyjela hlídka společně se zdravotníky. Strážníci následně po domluvě provedli vstup do nedalekého bytu, kde nalezli osobní věci potřebné ke zjištění totožnosti a medikace zkolabované osoby. Pes, kterého měla žena při venčení u sebe, byl dočasně umístěn do odchytového kotce v ulici Zápská. Zraněná osoba byla následně převezena nemocnice v Praze Bulovka. Ve stejný den v 17:20 si rodina odchyceného psa převzala.

    Jakékoliv poznatky a informace můžete uvést zde, i anonymně.

    23.6.2026