Loupežné přepadení

Kriminalisté hledají muže na identikitu.

V pátek 9. září tři dosud neznámí pachatelé kolem šestnácté hodiny odpolední v Brandýse nad Labem na ulici U Nemocnice přepadli třiadvacetiletého mladíka. Využili okamžiku, kdy se v okolí nepohybovala žádná jiná osoba, a poškozeného dva z útočníků chytli za předloktí a ruce mu drželi za zády, aby se nemohl bránit. Třetí z útočníků si stoupl proti němu a požadoval od něj mobilní telefon a peníze. Jelikož mu poškozený odmítl věci dát, několikrát ho udeřil pěstí do obličeje. Po několika ranách ho strhli násilím na zem a jeden z mužů mu vyndal ze zadní kapsy kraťasů peněženku. Z té vyndal všechny peníze a ostatní doklady a drobnosti rozházel po ulici. Všichni tři pak z místa utekli pryč.

Kriminalisté ve spolupráci s poškozeným sestavili identikit muže, který po celou dobu přepadení stál přímo proti němu a dával mu rány do obličeje.

Policisté nyní prosí veřejnost o pomoc při pátrání po pachateli z odcizeného vozidla a při pátrání po vozidlu Mercedes, které řídila žena. Jakékoliv informace či svědectví mohou občané oznámit na linku 158.

    Jakékoliv poznatky a informace můžete uvést zde, i anonymně.

    8.11.2016