1.4.2025 v 19:59 byla MP přivolána na parkoviště nedaleko brandýského nádraží, kvůli opakovanému rušení veřejného pořádku. Na místě hlídka nalezla tři osoby bez domova, z nichž dvě popíjely alkohol, který jim byl na základě městské vyhlášky odebrán. Na místě se nacházela hromada odpadků, o níž přítomní tvrdili, že není jejich a strážníci neměli, jak to vyvrátit. O odpadky se postaraly Technické služby. Stejný případ, se stejným výsledkem strážníci taky řešili dne 3.4.2025 na boleslavském náměstí.

Komentáře
Comments are closed.