Pátráme po totožnosti muže, který se obnažuje na veřejnosti – za výtržnictví hrozí až 2letý trest odnětí svobody. 

AKTUALIZACE – Pátráme po totožnosti muže, který se obnažuje na veřejnosti

PRAHA VENKOV – VÝCHOD – Za výtržnictví hrozí až 2letý trest odnětí svobody.

AKTUALIZACE:

Děkujeme veřejnosti za poznatky, na základě kterých se nám muže podařilo zadržet.

Kriminalisté z PRAHY VENKOV – VÝCHOD ve zkráceném přípravném řízení sdělili 29letému muži podezření z pokračujícího přečinu výtržnictví.

Za uvedené jednání mu v případě pravomocného odsouzení hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta.

por. Bc. Adéla Fialová
tisková mluvčí
P ČR Středočeského kraje
13. března 2023

Policisté z Obvodního oddělení Čelákovice pátrají po totožnosti muže, který se již ve dvou případech obnažoval a uspokojoval na veřejnosti v obci Zeleneč na Praze venkov – východ.

K prvnímu případu došlo 15. ledna 2023 krátce po poledni na cyklostezce v Zelenči ve směru na Lázně Toušeň. Poškozená 54letá žena na cyklostezce venčila psa a v době, kdy se vracela z procházky směrem domů uviděla muže u křoví, který se na ní otočil a začal před ní onanovat. Žena okamžitě z místa odešla a následně celou událost oznámila na linku 158. Muž se ženou nijak nekomunikoval, ani jí nepronásledoval.

O několik dní později, konkrétně 3. února 2023, taktéž kolem poledne, stála poškozená 32letá žena na nástupišti vlakového nádraží v Zelenči a čekala na vlak. Předtím ale v ulici Kasalova potkala neznámého muže, který s ní šel směrem na nádraží a tam se schoval za stromy. Po chvíli si žena všimla, že muž za stromem onanuje a kouká na ní, proto okamžitě zareagovala a zavolala na policii. Následně se jí muž ztratil z dohledu, ale všimla si, že koukal ještě na další dvě dívky a stále onanoval.

Kamerové systémy v Zelenči zachytily muže, který odpovídá popisu podezřelého. Obě ženy se shodly, že muž je asi 180-185 cm vysoký, štíhlé postavy, má kratší černé vlasy, vousy – strniště a je snědší pleti. V obou případech měl světlejší džíny a černou bundu s kapucí značky Adidas s bílými pruhy na obou rukávech.

Poznáváte podezřelého muže na kamerových záznamech? Pokud ano, ozvěte se prosím policistům z OOP Čelákovice na tel. číslo 602 305 883 nebo na linku 158.

Policisté v celé věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví, za takové jednání hrozí až 2letý trest odnětí svobody.

por. Ing. Bc. Barbora Schneeweissová
tisková mluvčí

    Jakékoliv poznatky a informace můžete uvést zde, i anonymně.

    2.3.2023