Několik krádeží jízdních kol ve Staré Boleslavi

PRAHA VENKOV – VÝCHOD – V sobotu 1. května bylo odcizeno několik jízdních kol

K oběma případům krádeží jízdních kol došlo v sobotu 1. května ve Staré Boleslavi. V prvním případě zatím neznámý pachatel odcizil mezi 22 a 23. hodinou odstavené a uzamčené jízdní kolo značky Apache A1 černo modré barvy u fotbalového stadionu na adrese Lázeňská 684/12 a způsobil tak majiteli škodu ve výši 15 tisíc korun, následně ve stejném místě došlo k odcizení dalšího uzamčeného jízdního kola značky Nano bike šedé barvy, čímž vznikla majiteli škoda ve výši 12 tisíc korun.

K dalšímu případu případu odcizení dvou jízdních kol došlo stejný den po páté hodině ranní u rodinného domu, kdy zatím neznámý pachatel vnikl na pozemek rodinného domu v ulici Josefa Olexy a zde odcizil dětské jízdní kolo značky KTM bílo oranžové barvy (viz. fotografie) a poté vnikl i do zahradního domku, kde odcizil pánské jízdní kolo červeno černé barvy, kdy způsobil škodu 5 tisíc korun.

Žádáme případné svědky, kteří mohli případné zloděje na místě vidět, nebo by uvedená kola někde zahlédli, aby se ozvali policistům Obvodního oddělení Brandýs nad Labem.

por. Ing. Bc. Barbora Schneeweissová
tisková mluvčí

    Jakékoliv poznatky a informace můžete uvést zde, i anonymně.

    6.5.2021