Nález odcizené trojkolky

7. 12. 2022 v 8:00 hod. nám oznámila občanka, že při procházce na Ostrůvku, za převlékárnou, nalezla elektrickou trojkolku a nikdo se v jejím okolí nenachází. Hlídka přijela na místo a začala zjišťovat, zda se nikde v okolí nenachází uživatel uvedené trojkolky. Protože tyto pomůcky používají osoby se sníženou pohyblivostí, byla provedena i kontrola širšího okolí.

Poté jsme zjišťovali, zda se nalezená věc nenachází v databázích odcizených věcí a byl zajištěn její zajištění a převoz do garáží městského úřadu, pracovníky Technických služeb. Následně okolo 12:00 strážníci chtěli na sociální síť umístit výzvu o nálezu trojkolky a pro jistotu byl ještě jednou proveden dotaz na Policii ČR, kde zrovna přijímali oznámení o odcizení dvou tříkolek. Jedna z nich byla právě tato, nalezená na Ostrůvku. Proto jsme se s policisty sešli u garáže a předali jsme jim trojkolku pro jejich potřeby a vrácení majiteli.

Takže Policie bude nadále věc vyšetřovat a pátrat jak po pachateli, tak druhé trojkolce. Děkujeme pozorné občance za oznámení nálezu.

    Jakékoliv poznatky a informace můžete uvést zde, i anonymně.

    29.12.2022